close
تبلیغات در اینترنت
خرید دامنه
دانلود برنامه vroot

هــــــــــــدف
دانلود برنامه وی روت   روت چیست؟آیا روت به درد من می خورد؟آیا روت برای گوشی یا تبلت من ضرر دارد؟ اصلا روت چیست و چرا باید گوشی یا تبلت خود را روت کنید؟ برای دسترسی به فایل های سیستمی گوشی می باشد که دسترسی به این فایل ها به ما اجازه می دهد تا بتوانیم با تغییر آن ها و استفاده از یکسری…

دانلود برنامه vroot

دوشنبه 17 آذر 1393

دانلود برنامه vroot

دانلود برنامه وی روت

 

روت چیست؟
آیا روت به درد من می خورد؟
آیا روت برای گوشی یا تبلت من ضرر دارد؟

اصلا روت چیست و چرا باید گوشی یا تبلت خود را روت کنید؟ برای دسترسی به فایل های سیستمی گوشی می باشد که دسترسی به این فایل ها به ما اجازه می دهد تا بتوانیم با تغییر آن ها و استفاده از یکسری کدهایی تغییرات دلخواه خود را ایجاد کنیم و همچنین برای ریختن فونت و یا نصب فارسی ساز و برخی از نرم افزارها باید گوشی حتما روت باشد.

خوب اگر روت خوب است چرا کارخانه های سازنده گوشی ها را بصورت روت شده ارائه نمی کنند؟ خوب در پاسخ باید بگوییم که چون اگر گوشی شما روت باشد می توانید به کرک برنامه ها دسترسی داشته باشید و اینکه بسیاری از معایب گوشی خود با از بین ببرید و یکی از سیاست های سازندگان گوشی این است که گوشی شما کارایی خود را از دست دهد وشما اقدام به خرید گوشی های جدیدتر کنید مثلا کم بودن حافظه داخلی برای نصب برنامه و بازی و بسیاری از موارد دیگر...

آیا گوشی خود را روت کنم؟ بله سایت یک موبایل به شما پیشنهاد میکند که حتما این کار را انجام دهید زیرا برای  استفاده از تمام امکانات اندرویدتان بسیار مفید است و باعث می شود تا 100 در 100 از اندروید خود استفاده کنید.

در این مطلب سعی شده است تا آموزش استفاده از برنامه ی VRoot را قرار دهید که بتوانید توسط آن گوشی خود را روت کنید و اگر موفق هم نشدید از چند روش دیگر استفاده کنید, پس با ادامه مطلب همراه شوید تا آموزش ها و نکات لازم جهت روت اندروید را در اختیار شما قرار دهیم.

روش روت با نرم افزار Vroot + ویدئو + تمام توضیحات تکمیلی و معرفی روش های کاربردی دیگر در صورت عدم کارایی این روش
روت کردن اندروید توسط<a href= نرم افزار VRoot + توضیحات تکمیلی + حالت تصویری + روش های دیگر" width="600" height="250" />

نگران خارج شدن از گارنتی گوشی خود هم نباشید زیرا به به همین صورت که گوشی خود را روت میکنید میتوانید آن را آنروت هم کنید تا در زمان گارنتی مشکل ساز نشود, هرچند که گارنتی در بیشتر گوشی ها یا استفاده نمی شود یا گارنتی دارای محدودیت هایی است که زیاد مهم نیست. یا بسیاری از دستگاه ها گارانتی ندارند.

آموزش نصب:

 

نرم افزار Vroot را دانلود کنید و روی کامپیوتر تحت ویندوز خود نصب نمایید ( ویندوز7, ویندوز xp, ویندوز Vista, ویندوز8)

حال وارد Settings گوشی یا تبلت خود شوید و به انتها Menu بروید! حالت به دنبال قسمت با عنوان های با نام Developer Option یا debugg option یا هر چیز مشابه بگردید. ( معمولا بالاتر از قسمت About).

وارد این قسمت شوید و تیک گزینه usb deugging را بزنید و با پیغامی که رو به رو می شود گزینه تایید را بزنید.

خوب در حالا گوشی یا تبلت اندرویدی خود را با کابل به کامپیوتر متصل کنید و مطمئن شوید به اینترنت متصل هستید.( در این قسمت گوشی شما توسط برنامه VROOT شناسایی می شود اگر هم شناسایی نشد درایو شما دانلود می شود)

بعد از شناسایی مدل دستگاه شما کلمه روت بر روی برنامه مشخص می شود که می توانید با فشردن آن از روت گوشی خود لذت ببرید.

 

اندروید


( بعد از فشردن کلمه روت دستگاه شما ریستارد می شود و بعد از بالا آمدن برنامه ی superuser در لیست برنامه های شما اضافه خواهد شد)

 

root android

 

 

برای دانلود روی لینک زیر کلیک کنید